Topenářské práce

Společnost Pavel Reichl nabízí veškeré topenářské práce od zaměření a zpracování projektové dokumentace, přes montáž a servis, až po demontáže topných systémů. Zabýváme se i solárními systémy a tepelnými čerpadly a navrhneme každému klientovi to nejvhodnější řešení dle jeho požadavků, podmínek i finančních možností.

Kvalitní komplexní péči v oblasti topenářských prací poskytujeme zákazníkům už přes 20 let a dokážeme poradit s výběrem vhodného vytápění pro váš dům, byt, firmu, rekreační i průmyslový objekt. U všech typů vytápění využíváme kvalitní ocelové, měděné a plastové topenářské komponenty od renomovaných českých i zahraničních výrobců, které jsou společně s odbornou instalací zárukou profesionálně odvedené topenářské práce.

Nabídka našich služeb zahrnuje:

Rozvody ústředního topení

Provozní náklady na ústřední vytápění lze správnou regulací systémů snížit na minimum. I proto je ústřední topení nejpoužívanějším typem vytápění v rodinných i bytových domech. Navrhneme pro vás optimální řešení rozvodů ústředního topení, vypracujeme projektovou dokumentaci, na základě které provedeme montáž rozvodů a instalaci radiátorů. V naší nabídce najdete i provedení rekonstrukce rozvodů ústředního topení a samozřejmostí je i odborný servis a pravidelné revize. 

Podlahové vytápění

Popularita podlahového vytápění neustále vzrůstá díky vysoké míře komfortu, který tento systém poskytuje. Zabudováním na hůře přístupném místě však musí podlahové vytápění splňovat náročné požadavky na kvalitu materiálů a odborné instalace. Díky komponentům vysoké kvality a dlouholetým zkušenostem s instalacemi i opravami podlahového vytápění nabízíme komplexní řešení, jehož cílem je komfortnější a útulnější bydlení dostupné pro každého a v každém prostoru interiéru. 

Další topenářské práce:

- montáž a demontáž všech druhů topných systémů

- instalace, opravy a výměny kotlů na plynná, kapalná a tuhá paliva

- montáž a instalace tepelných čerpadel

- montáž a oprava výměníkových stanic

- návrh, instalace a oprava měřicích a regulačních topných systémů

- předávací stanice tepla

- servis a údržba kotelen na dřevní odpad

- revize, kontroly a generální opravy topných soustav

- solární panely

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem vhodného zdroje tepla k vaší plné spokojenosti, ať už bydlíte v rodinném domě, bytě či hledáte řešení pro svůj rekreační objekt. Komplexní topenářské práce provádíme především v regionu Východní Čechy. (Hradec Králové, Pardubice,..)

Oprava topení za plného provozu?

V případě, že potřebujete opravit topení (např. vyměnit radiátor) v topné sezóně, není třeba vypouštět vodu z celého topného systému (bytu, domu či dokonce paneláku..).

Pro tyto případy disponujeme technologií na zmražení trubek, kdy mráz vytvoří v trubce "špunt" z ledu a jsou tedy možné lokální opravy topení.

Fotografie