Instalatérské práce

Pestrá nabídka služeb společnosti Pavel Reichl zahrnuje také instalatérské práce od drobných úkonů v domácnostech až po kompletní vodoinstalace větších provozů. Rádi vám pomůžeme s výběrem technologií a zařizovacích předmětů a zajistíme i jejich dodávku, montáž a servis

 Ať už vylepšujete svou domácnost nebo potřebujete vyřešit aktuální krizovou situaci v oblasti instalatérských prací, obraťte se na kvalifikované profesionály. Díky jejich zásahu budete mít jistotu odborně provedené montáže či opravy bez zbytečných komplikací, které vám mohou i opakovaně znepříjemňovat život.

Záruka kvality služeb i materiálů

Zajišťujeme kompletní realizace rozvodů vody a kanalizace se zárukou kvalitních služeb na základě našich dlouholetých zkušeností. Naším cílem je zajistit instalatérské práce rychle, kvalitně a dle individuálních požadavků zákazníka k jeho maximální spokojenosti. Kvalifikovaní pracovníci odvedou nejen profesionální práci, ale také v případě potřeby poradí s výběrem vhodné sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů.

Při montáži používáme kvalitní materiály s dlouhou životností (PE-Xc, měď, PPR, ocel, HT, KG) od prověřených výrobců a moderní technologie i nářadí.

Kromě běžných instalatérských prací se zabýváme i montáží a opravami solárních systémů pro ohřev vody, díky kterým šetříte nejen přírodu, ale i vaši peněženku. V nabídce našich služeb najdete i instalaci zavlažovacích systémů pro pohodlnější údržbu zahrad a jiných ploch vyžadujících pravidelný přísun vody. 

Rozvody vody a kanalizace

Málokdo se zajímá o to, co se skrývá pod omítkou v koupelně, kuchyni či na WC. Ale právě na kvalitě vnitřních rozvodů vody a kanalizace závisí bezproblémová uživatelská funkčnost zařízení těchto místností. O kvalitě rozvodů rozhoduje nejen použitý materiál, ale i profesionální instalace a nutná tlaková zkouška, kterou by měl provádět zkušený pracovník s potřebným oprávněním.

Instalatérské práce od firmy Pavel Reichl zahrnují:

- veškeré rozvody vody a kanalizace v bytech, bytových a rodinných domech, rekreačních i průmyslových objektech

- dodání, montáž a poradenství při výběru vhodné sanitární keramiky

- odborný servis v oblasti instalatérských prací

- čištění a další údržba odpadů a rozvodů vody

- instalace a servis úsporných solárních systémů pro ohřev vody pomocí solárních panelů

- kompletní realizace a servis zavlažovacích systémů pro zahrady, hřiště a jiné plochy

Potřebujete-li provést instalatérské práce v regionu Východní Čechy, neváhejte nás kontaktovat s vaším problémem. Nabídneme nejvhodnější řešení a zrealizujeme vaši představu.

Rozvod vody na zahradě

Fotografie